yüz germe operasyonu

yüz germe operasyonu

Yüz Germe Ameliyatı Nedir?

Yüz Germe Ameliyatı Nedir?

YÜZ YÜZ YÖNLENDİRME OPERASYONU, daha doğal genç bir yüz görünümü elde etmek için sarkan yüz dokularını sıkılaştıran ve kaldıran bir işlemdir.

Yüz germe ameliyatı, fazlalıkları, sarkan cildi alarak, derin kıvrımları düzelterek ve derin yüz dokularını kaldırarak ve sıkılaştırarak daha genç görünmenize yardımcı olabilir.

Yüz germe, yaşlanma belirtilerinden, derin kırışıklıklardan ve boyundaki sarkık deriden kurtulmak için en iyi seçenektir.

Daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşarak özgüveninizi yeniden kazanın ve yaşlanma belirtilerinin yaşamınızı ve kişisel ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

prosedür

AMELİYAT ÖNCESİ

Ameliyattan önce size şunlar verilecektir özel tali̇matlar Cerrahınız sizden sigarayı bırakmanızı, tıbbi muayeneden geçmenizi, aspirin almayı bırakmanızı ve mevcut ilaçlarınızı ayarlamanızı isteyecektir.

OPERASYON SIRASINDA

Görmek istediğiniz değişimin derecesine bağlı olarak, yüz germe seçenekleriniz arasında geleneksel yüz germe, sınırlı kesili yüz germe veya boyun germe yer alır.

Geleneksel yüz kesisi şakaklardaki saç çizgisindedir ve kulak çevresinde devam ederek kafa derisinin alt kısmında sona erer. Yüz, çene ve boyundaki yağlar şekillendirilebilir ve yeniden dağıtılabilir.

Altta yatan dokular yeniden konumlandırılır. Genellikle yüzün derin katmanları ve kaslar kaldırılır. Cilt, yükseltilmiş çizgilerin üzerine yeniden sarılır ve çıkarılır.

AMELİYAT SONRASI

Yüz germe işlemi tamamlandıktan sonra, şişlik ve morarmayı azaltmak için yüzünüzün etrafına bir bandaj yerleştirilir. Şişlik ve morarma 4 gün içinde azalabilir.

Nasıl yapacağınız konusunda size özel talimatlar verilecektir ameliyat bölgelerinin bakımını yapmak ve yerleştirilecek veya ağızdan alınacak ilaçlar, hızlı bir şekilde iyileşene kadar cerrahın talimatlarına uymalısınız, nihai sonuç, sıkı ve çekici bir yüz için operasyondan yaklaşık bir ay sonra ortaya çıkar.

Yüz gerdirme ne kadara mal olur?

Fiyatları yüz gerdirme teknik olarak bir hastadan diğerine farklılık gösterir.

kullanılan ve emilecek alanlar fiyatta büyük rol oynar ve ameliyat fiyatları Diğer ameliyatlarla kombine edildiğinde değişiklik gösterebilir.

Yüz gerdirme için kimler iyi bir adaydır?

Genel olarak, iyi adaylar yüz gerdirme dahil:

  • İyileşmeyi bozan tıbbi rahatsızlıkları olmayan sağlıklı bireyler
  • Sigara içmeyenler
  • Olumlu bir bakış açısına ve gerçekçi beklentilere sahip bireyler

Yüz germe ameliyatının riskleri nelerdir?

  1. anestezi riskleri
  2. Kanama
  3. enfeksiyon
  4. Kalıcı ağrı
  5. Kesi yerlerinde geçici veya kalıcı saç dökülmesi
  6. Olumsuz yara izi
yüz germe

Ücretsiz Danışmanlık

[contact-form-7 id=”4362″]

SSS

Yüz germe sonrası iyileşme süreci nasıl geçer?

İyileşme süreci kişiden kişiye değişebilir ancak genellikle ilk birkaç hafta içinde şişlik ve morluklar görülebilir. Başın yukarıda tutulması, dinlenme, düzenli pansumanlar ve doktorun önerdiği talimatlara uyulması önemlidir.

Ameliyat sonrası yüz germe sonuçları ne zaman görülebilir?

İlk sonuçlar hemen fark edilir ancak şişlik ve morluklar nedeniyle tam sonuçlar birkaç hafta sürebilir. Sonuçlar zamanla daha belirgin hale gelir ve genellikle birkaç ay içinde tam olarak ortaya çıkar.

Yüz gerdirme operasyonu acı verir mi?

Operasyon anestezi altında yapılır, ilk hafta kanama ve şişlik ve biraz ağrı olacaktır, bu ikinci haftada normaldir, giderek azalacaktır

yüz gerdirme için en uygun yaş nedir

Çoğu durumda, bu ameliyat için adaylar aşağıdaki yaşlar arasındadır 40-50-60Yaşlanma süreçlerinin ortaya çıkmaya ve yayılmaya başladığı ve yüz germe operasyonu ile düzeltilebileceği yer.