HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ

Aşağıdakileri içeren bir prosedürdür kozmeti̇k di̇ş heki̇mli̇ği̇Gülüşünüzü güzelleştirmeyi ve en iyi gülümsemeye ulaşmayı hedefleyen doğru şekil, renk ve diş boyutu seni almak için mükemmel gülümseme.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ

Aşağıdakileri içeren bir prosedürdür kozmeti̇k di̇ş heki̇mli̇ği̇Gülüşünüzü güzelleştirmeyi ve en iyi gülümsemeye ulaşmayı hedefleyen doğru şekil, renk ve diş boyutu seni almak için mükemmel gülümseme.

Kullanılan farklı teknikler nelerdir?

Hollywood gülüş kaplamaları

Diş, diş telinden yontulmuştur. ön ve bazen de taraflar bir küçük oran (0,5-0,8 mm)daha sonra dişlerinizin ölçüleri alınır ve gülüşünüz aşağıdaki şekilde tasarlanır sana uygun bir estetik bakış açısı.
Daha sonra modeller, kaplama tasarımında uzmanlaşmış bir laboratuvara gönderilir. alınan ölçümlerve daha sonra dişlerin üzerine yerleştirilir.

Hollywood gülüş kronları

Hollywood Gülüşü, tüm dişlere veya en azından her iki çenedeki görünür tüm dişlere diş kronlarının yerleştirilmesini içerir; bu, gerekirse küçük azı dişleri ve azı dişleri de dahil olmak üzere anlamına gelir.

Diş kronları, dudaklar ve dişler de dahil olmak üzere dişleri her yönden kaplayan tam kaplamalardır. lingual/palatal yüzeyler.

kompozi̇t yapiştirma

Kompozit yapıştırma (diş yapıştırma veya dental bonding olarak da bilinir) dişlerdeki küçük hasarlar veya boşluklar için bir çözüm sunar. Kozmetik bir tedavi olarak uygulandığında.

Bağlanma genellikle yongaları, kırıkları veya dişler arasındaki boşlukları doldurmak için kullanılırveya renk bozulmasını düzeltmek için. Kompozit bonding, daha mutlu olduğunuz bir gülümsemeye ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Diş beyazlatma

Diş beyazlatma, dişleri beyazlatmak için yapılan bir işlemdir renklerini daha beyaz yapmak için. Dişler temizlenir ve parlatılır, ardından özel bir jel ve özel bir ışık cihazı kullanılarak dişlerin rengi daha beyaz hale getirilir.

Kullandığımız malzemeler nelerdir?

zirkonyum

Zirkonya kuron, beyaz renkli bir mineral olan zirkonyumdan yapılır. Bu mineral, özel prosedürler kullanılarak zirkonya seramiğine dönüştürülür.

Zirkonya bir yüksek ışık geçirgenliği Bu nedenle diş etleriyle uyumlu olduğu için çoğunlukla kozmetik diş hekimliğinde kullanılır.

E-Max

E.MAX, bir tamamen seramik sistem. En çok tercih edilen estetik açıdan hoş seçeneklerüzerine porselen döşenerek inanılmaz bir yarı saydamlık ve diğer doğal dişlerle eşleşen çok gerçekçi görünümlü bir diş yaratılabilir.

kompozit

Kompozitler, silika veya porselen parçacıkları ile güçlendirilmiş reçineden yapılmış diş renginde dolgu malzemeleridir.

Diş hekimliğinde diş amalgamlarına çeşitli alternatiflerden biri olarak kullanılırlar.

Hollywood Smile işlem adımları

İlk adım

Kaplamalar, dişlerin ön kısmını taklit eden ince kabuklardır ve dişlere bir görünüm kazandırır. Çekici gülümsemeyapıları bunların üzerine yerleştirmek için, doktor dişleri mine tabakasından törpüleyerek pulların yerleştirilmesi için yer açacaktır Her hastanın ölçümü farklıdır, bu nedenle doktor tarafından ağzınızdan alınan ölçümlere dayalı olarak laboratuvarda yapılacaktır. Çürükler ve enfeksiyonlar önce tedavi edilmeli ve operasyon sırasında lokal anestezi altında olacağınız için ağrı olmayacaktır.

İkinci adım

Diş hekimi dişlerin iyi durumda olduğundan emin olur. estetik ve işlevsel yön ve onlar ayarlama yokDaha sonra kaplamalar dişlerin üzerine yerleştirilir.

Hollywood gülüşü Türkiye’de ne kadara mal oluyor?

Fiyatlar Hollywood gülümsemesi Kullanılan kaplamalara ve ek tedavilere göre bir hastadan diğerine farklılık gösterir. Bu nedenle, sizin için doğru fiyatı vermek üzere tıbbi konsültasyon yapılmalıdır.

Hollywood Gülüşü: Öncesi ve Sonrası

DENTAL IMPLANTS
DENTAL IMPLANTS
DENTAL IMPLANTS

Ücretsiz Danışmanlık

[contact-form-7 id=”4362″]

FAQ

3d Hollywood gülüşü nedir

3D gülüş tasarımı, gülüşünüzü tasarlamak ve size daha estetik bir görünüm kazandırmakla ilgilidir. dişlerinizin şeklini, rengini ve hizasını seçin

Hollywood gülüşü acı verici mi

Operasyon lokal anestezi altında yapılacaktır, bu nedenle operasyon sırasında ağrı olmayacaktır; ancak tedaviden sonra 2 hafta boyunca bir miktar diş hassasiyeti olması yaygındır. Hassasiyet bu süre içinde yavaş yavaş kaybolur.

Hollywood gülüşü ne kadar sürer

Bir Hollywood gülüşü, dişlerinize ne kadar özen gösterdiğinize bağlı olarak 20 yıldan fazla sürebilir. Tedaviden sonra uygun ağız hijyeni önlemlerinin takip edilmesi gerekir.

Hollywood gülümsemesi güvenli mi

Hollywood gülümsemesi güvenli ve etkili bir yöntemdirburada a diş tabakası oyulur ve dişlerin bir ölçüsü alınarak Hollywood gülüşü için laboratuvara gönderilir.

Hollywood gülüşü kötü mü

Hollywood Smile, dünya çapında oldukça başarılı bir diş tedavisidir. Bu yüzden, dişleriniz için kötü olduğunu söyleyemeyiz.

blog akışı

son makaleler

GÜZELLIK VE SAĞLIK HAKKINDA HER ŞEY GÜNLÜK GÖNDERILER